Bitirme Projesi

Bitirme Projesi

 

Hazırlanacak bitirme projesi için kılavuz ve bitirme projesi konuları okulumuzun web sayfasında (https://www.avrupa.edu.tr ) yayınlanmıştır. Web sayfasında Avrupa Akademi butonunu tıklayıp sonrasında  Bitirme Projesi butonunu tıklayınız. Kendi bölümüzü tıklayıp açtığınızda bitirme projesi konularına, kılavuza ve bitirme projesi için danışmanlık yapacağınız hocaların danışmanlık günü ve saatlerine ulaşabilirsiniz.

Projelerinizi en geç 15 Nisan 2019 mesai bitimine kadar teslim etmeniz gerekmektedir. Projelerini elden teslim etmeyenler/edemeyenler internet sayfamızda belirtilen mail adreslerine  projelerini taratarak  mail olarak iletebilirler. Maillerde okul no, program adı, ad soyad yazmak zorunludur.

Bitirme Projesinin final sınavı jüri karşısında sözlü –uygulamalı olarak programın  tüm konuları ve bitirme projesi kapsamında 6  10 Mayıs tarihleri arasında yapılacaktır. Sınav takvimi https://www.avrupa.edu.tr adresinden duyurulacaktır.  Sınava katılım zorunludur. Katılım gerçekleşmediği takdirde bütünleme haftasında tekrar sınav yapılacaktır.  Teslim edilen tüm ödevler komisyon tarafından incelenecek intihal yapıldığı tespit edilen ödevler iade edilecektir.

 

Bitirme Projesi Kılavuz

Bitirme Projesi Danışman Listesi

 

 

 

 

 

Proje Kuralları Videosu

 

Ağız ve Diş Sağlığı

Ameliyathane Hizmetleri

Anestezi

Diyaliz

Fizyoterapi

İlk ve Acil Yardım

Odyometri

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri